G.I. Joe Battleground

Aksiyon Oyun
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 38M
  • Version 1.11.3.2.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Mobage
Yo joe? ye haykıracak, özgürlük ve savaşmak için g.ı.joe?nin kahramanlık güçlerinin yönetimini alacak mısın?

Yo joe? ye haykıracak, özgürlük ve savaşmak için G.I.JOE?nin kahramanlık güçlerinin yönetimini alacak mısın? Demir yumruk ile kobra örgütünün kurallarını  ve G.İ.JOE?nin en iyi askerlerini yükleyebilir, güçlü  araç saldırıları ve mücadele yetenekleri ile ekibinin kalitesini yükseltebilirsin. Büyük patron savaşçıları ve mücadele eden oyuncular gibi özel karakterlerin bulunduğu bu oyunda dünyaya karşı savaşın! Sınırsız sayıda kişiselleştirme imkanı sunan bu oyunda hangi tarafta yer alacağınızı seçin ve aksiyona atılın.

Joe'ların düşmanları olan, kobra takımı'na girip hükümeti ele geçirebilir ve kendinizi özel kuvvet olarak tanıtabilirsiniz, istersenizde hemen ardından işbirlikçi kahramanlarımız kollarını sıvazlayıp, oyuna müdahale etmesiyle aksiyon başlamış oluyor G.i.JOE!

Oyunda yer alan özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz;

Cobra ve 'nun takımlarından birini seçebilir ve iyi yada kötü olabilirsiniz. Takımdakilerin güçlerini artırabilir ve farklı özellikler ekleyebilirsiniz. G.I. Joe evrenindeki 100'ün üzerindeki karakterden biri siz olun. Görev sırasında karakter bulabilme ve eğitime alma seçeneği ile karakterinizi daha güçlü ve daha hızlı hale getirebilirsiniz. Muhteşem güçlerle donatacağınız karakterinizle bir adım önde olun. Etkileyici çizgi roman görüntüleri ile görsel şölenlerden etkileneceksiniz. İyi yada kötü olmak sizin elinizde...

G.I. Joe Battleground indir